«І буде весна…» - онлайн-захід, організований куратором першого курсу для здобувачів ОП «Соціальні та медіа-комунікації»03 Березня 2023р.

1 березня 2023 року куратор групи УК-101 асистент кафедри соціології Юлія Гетман організувала для студентів святкування Першого дня Весни. Зустріч називалась «І буде весна», де студенти ділилися своїми успіхами і настроями, з якими вони починають весну! Ну і звісно кожен ділився тим, що надихає навчатися, творити і йти до перемоги день за днем!

Всі студенти презентували своїх фаворитів, або простіше кажучи – своїх кращих - у різних сферах життя країни: у кіно, літературі, музиці, бізнесі, військовій справі і навіть в блогосфері.

Історії наших студентів надзвичайно теплі, патріотичні і водночас щемкі! Так, для студентки Іри найбільшим фаворитом є її батько, який зараз в лавах ЗСУ захищає Україну

І ми всі вболіваємо за нього і за всіх воїнів ЗСУ!

Студенка Валерія, якій довелося залишити рідний Маріуполь, продовжує підтримувати улюблений маріупольский бренд Mariupol.souvenir.

Всі ділилися враженнями про улюблені групи, як про всім відомі типу «Океан Ельзи», так і про таких, про яких поки що мало, хто знає: SCHMALGAUZEN, SadSvit, ХЕЙТСПІЧ. Обговорювали творчість улюблених письменників та поетів О. Кобилянської, Л. Костенко, С. Жадана, Л. Якимчук. Ну звісно ж не забули активістів та блогерів таких як С. Стерненко чи Поліна "Хочу Гратися - Перехочеш".

Зустріч була надзвичайно цікавою. Усі вподобання і рекомендації студентів дуже індивідуальні і не схожі між собою, що підкреслює одночасно два моменти: 1) кожен з нас неповторний і має особливий смак; 2) український простір дуже багатоманітний і ті, хто справді люблять музику чи книжки, завжди можуть знайти для себе щось круте вітчизняного виробництва!

Домовились частіше зустрічатись і обов’язково рекомендувати один одному українські новинки!