9 лютого 2019 року відбувся День відкритих дверей у ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана». У цьому заході прийняли активну участь викладачі кафедри соціології: і студенти спеціальності УС-10113 Лютого 2019р.

9 лютого 2019 рокувідбувся День відкритих дверей у ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана». У цьому заході прийняли активну участь викладачі кафедри соціології: завідуюча кафедри, проф. Гаєвська О.Б., заступник завідуючої, доц. Артеменко С.Б., доц. Єрескова Т.В., ст.викладач Лисенок М.А., ст.викладач Ільченко Б.В., доц. Чалюк С.О. і студенти спеціальності УС-101, Кошелап К.В. та Плачківська О.О.

Під керівництвом викладачів кафедри студенти проводили ознайомлюючі бесіди з абітурієнтами, роздавали буклети спеціалізацій кафедри: «Соціологія економіки та підприємництва» та «Соціальні та медіа-комунікації», різноманітну профорієнтаційну сувенірну продукцію: календарі, закладки, ручки тощо.

З мотиваційною презентацією спеціальності кафедри виступила завідуюча кафедри, професор Гаєвська О.Б.

Доцент, к.соц.н. Єрескова Т.В.провела цікавий майстер-клас «Комунікаційний «STEP-UP»: прийоми ефективної самореалізації у сучасному соціум» з інтерактивними елементами тренінгу.

В межах майстер-класу «Соціологія для успішного бізнесу» ст.викладач Ільченко Б.В. розкрив актуальність та значний потенціал соціологічного забезпечення ефективної підприємницької діяльності та бізнесу загалом.

В межах мотиваційної презентації спеціальності заступник завідуючої кафедри, доцент Артеменко С.Б. у наочній формі розкрила перспективи працевлаштування майбутніх випускників, актуальні вакансії на ринку праці для фахівців спеціальності «Соціології», переваги навчання у ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

Кафедра соціології висловлює щиру подяку всім учасникам даного заходу за  активну участь й творчий підхід до організації профорієнтаційної діяльності.