8 грудня 2018 року відбувся День відкритих дверей КНЕУ. У заході взяли активну участь викладачі кафедри соціології: к.соц.н., Єрескова Т.В., к.соц.н., Горбов В.В., к.соц.н., Горбова Ю.С. та студентки 1 курсу спеціальності «Соціологія»08 Грудня 2018р.

8 грудня 2018 року відбувся День відкритих дверей у Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». У заході взяли активну участь викладачі кафедри соціології: к.соц.н., доцент Єрескова Т.В., к.соц.н., доцент кафедри соціології Горбов В.В., к.соц.н., завідувач навчально-наукової лабораторії «Соціологічна лабораторія» кафедри соціології Горбова Ю.С. та студентки 1 курсу спеціальності «Соціологія».

У ході Дня відкритих дверей було проведено мотиваційні бесіди, розповсюджено профорієнтаційні буклети спеціальностей «Соціологія економіки та підприємництва» та «Соціальні та медіа-комунікації», абітурієнтам подаровані календарі та закладки від кафедри соціології. Доцент, к.соц.н. Єрескова Т.В. взяла активну участь у двох майстер-класах "Робота з людьми в сфері економіки – шлях до успіху", вона презентувала спеціалізації кафедри соціології та доповнила свій виступ ефективними елементами тренінгу.