Виробнича практика як інструмент допомоги випускникам підготуватися до майбутньої кар'єри та стати більш конкурентоспроможними на ринку праці07 Червня 2023р.

31 травня 2023 року відбулася підсумкова конференція захисту звітів виробничої практики здобувачів 4 курсу ОП «Соціальні та медіа-комунікації». Доповіді студентів довели, що у результаті проходження виробничої практики вони мали можливість отримати практичний досвід застосування теоретичних знань, які вони отримали під час навчання, у реальному професійному оточенні; розвинути професійні навички, такі як комунікація, співпраця, лідерство, проблемне мислення та прийняття рішень; створити мережу професійних контактів через встановлення зв’язків із фахівцями, що може стати важливим ресурсом для майбутніх можливостей працевлаштування; краще орієнтуватися у професійному середовищі через розуміння як працює обрана ними галузь, та побачити, які конкретні ролі та відповідальності можуть мати у майбутньому; посилення власної конкурентоспроможності, так як виробнича практика додає значну вагу до резюме студента і може збільшити його конкурентоспроможність на ринку праці як фахівця з практичним досвідом.

Виробнича практика є не лише важливим елементом академічного процесу, який допомагає нашим здобувачам покращити свої навички, отримати практичний досвід та побудувати мережу контактів,  а й дозволяє випускникам здійснити свідомий вибір щодо своєї кар'єри.

.