14-15 листопада студентка 3 курсу освітньо-професійної програми "Соціологія економіки та підприємництва" Анастасія Волкова прийняла участь у ХII Міжнародній конференції “Соціологія і сучасні соціальні трансформації"14 Листопада 2019р.

14-15 листопада студентка 3 курсу освітньо-професійної програми "Соціологія економіки та підприємництва" спеціальності "Соціологія" Анастасія Волкова прийняла участь у ХII Міжнародній конференції студентів та молодих науковців “Соціологія і сучасні соціальні трансформації”(Sociology and Contemporary Social Transformations), яка відбувалася на факультеті соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Доповідь Анастасії на тему "Вплив соціальних трансформацій на особистісний потенціал та досягнення соціального успіху" (науковий керівник Єрескова Т.В., к.соц.н., доц.) проілюструвала методологічні можливості використання економічних даних у поєднанні з даними соціологічного опитування.