«Вступ до спеціальності» - формування та розуміння власної освітньої траєкторії29 Листопада 2023р.

28 листопада 2023 р. у рамках дисципліни «Вступ до спеціальності» відбулася традиційна он-лайн зустріч для здобувачів 1-4 курсів ОПП «Соціальні та медіа-комунікації» спеціальності «Соціологія» щодо формування власної освітньої траєкторії за навчальними компонентами ОПП.

Провідний викладач ОПП «Соціальні та медіа-комунікації» к.соц.н. Владислав Горбов організував для студентів 1 курсу зустріч із гарантом ОПП к.соц.н., доцентом Тетяною Єресковою та колегами-старшокурсниками. Основна мета  - допомогти соціологам-початківцям розставити акценти щодо професійних можливостей, які надає навчання на ОПП залежно від побудови освітньої траєкторії. Для студентів 2-4 курсів – це можливість оцінити доцільність та ефективність вже обраної освітньої траєкторії і, за потреби, її скоригувати.

Запропонований формат зустрічі дозволив студентам старших курсів поділитися власними лайфхаками щодо навчання, проговорити проблемні питання. А «розмова без викладачів» (у сесійному залі Zoom) була спрямована на те, щоб студенти мали можливість відверто поговорити, отримати відповіді на питання, які їх цікавили.

У підсумку, студенти поділилися власними враженнями, що такі зустрічі є корисними як для розуміння логіки формування фахівців  з соціальних та медіа-комунікацій на базі соціологічних знань, так і для окреслення власних   пріоритетних напрямків щодо співвіднесення індивідуальних та професійних потреб.

Бажаємо нашим студентам виважених рішень та успіху на шляху побудови власної професійної унікальності