Тренінг-курс «Вступ до спеціальності» - запрошення до соціології!16 Грудня 2021р.

Соціологічна наука – це не просто абстрактний проєкт, який дозволяє пояснити стан та динаміку суспільних відносин. Це певна «оптика» - інтелектуальна та етична позиція, яка спрямована на об’єктивне розуміння соціальної реальності. Саме таким був ключовий меседж тренінг-курсу «Вступ до спеціальності» для студентів-соціологів першого курсу освітньої програми «Соціальні та медіа-комунікації».

14 грудня 2021 року було проведено фінальне заняття, на якому студентки мали можливість продемонструвати та захистити комплексні підсумкові творчі роботи. Для виконання комплексного підсумкового завдання, студентки мали вирішити низку завдань, які складались з п’яти блоків. Перший блок «Інформаційний» - ознайомитись з компонентами навчання за освітньо-професійною програмою «Соціальні та медіа комунікації» та визначити обов’язкові й вибіркові дисципліні, які викликали найбільше зацікавлення та аргументувати власну думку. Другий блок мав назву «Академічна доброчесність», виконуючи завдання цього блоку необхідно було представити, у вигляді візуальних елементів, значення академічної доброчесності у професійному становленні студента. Третій блок - «Комунікаційний» студентки характеризували основні соціальні парадокси та діагностували їх прояви в соціальній реальності на різних рівнях соціальної реальності (мікро, мезо та макро). Четвертий блок -  «Аналітичний» був присвячений аналізу проблем, які, є актуальними для сучасного українського суспільства. Студентки власні висновки обґрунтували на основі результатів досліджень провідних соціологічних компаній. П’ятий блок «Проективний» був спрямований на формування та представлення очікувань першокурсників від навчання.

Студентки групи УК-101 успішно виконали підсумкове завдання, продемонстрували аналітичні здібності та креативні підходи в презентації своїх досягнень.

Гарант освітньо-професійної програми «Соціальні та медіа-комунікації»  к.соц.н, доц. Єрескова Т.В. та викладач курсу к.соц.н, доц. Горбов В.В. вітають студенток з успішним закінченням тренінг-курсу й бажають професійного зростання та творчого натхнення!

Пропонуємо ознайомитись з деякими професійними надбаннями студенток:

Чікова Аліса

Дубенюк Альона