13.12. 2021р відбувся круглий стіл "Побудова успішної освітньої траєкторії" для здобувачів вищої освіти ОП " Соціальні та медіа-комунікації"13 Грудня 2021р.

В рамках проведення тренінг-курсу «Вступ до спеціальності» для студентів першого курсу освітньо-професійної програми «Соціальні та медіа-комунікації». Першокурсники мали можливість поспілкуватися з кращими представниками другого, третього, та четвертого курсів й представниками магістерського рівня навчання. Зустріч проходила у форматі інтерв’ю-діалогу. Запрошені гості розповідали про найбільш цікаві спогади за період навчання; які дисципліни й чому запам’яталися; поділилися власними «лайфаками» зі студентського життя та очікуваннями від майбутньої професії. Під час проведення заняття у студентів була можливість поспілкуватись без викладачів у окремому сесійному залі зум.

Проведена зустріч, за відгуками студентів, була корисна не тільки нашим першокурсникам, але й старшим курсам. Було сформовано колегіальне рішення про продовження подібних зустрічей для обміну інформацією та формування колективного духу.

Модератор заходу к.соц.н, доцент кафедри соціології Горбов В.В.

Щиро дякуємо за підтримку та участь у заході:

-  Гаранту освітньо-професійної програми «Соціальні та медіа-комунікації»  к.соц.н, доценту Єресковій Т.В.

-  Директору науково-дослідного Інституту соціологічних досліджень к.соц.н, доценту кафедри соціології Горбовій Ю.С

Чайці Віктору (УСП-601)

Бурбелі Вероніці (УЕ-401)