«Мій фах – Соціолог, фахівець з соціальних та медіа-комунікацій»: дисципліна «Вступ до спеціальності» на ОП «Соціальні та медіа-комунікації»07 Грудня 2022р.

7 грудня 2022 р. відбувся публічний захист власного аналітичного наробку студентами першого курсу спеціальності «Соціологія» у рамках дисципліни «Вступ до спеціальності».

«Вступ до спеціальності» це дисципліна, що дає можливість студентам першого курсу увійти у коло проблем соціологічної науки та діяльності соціологів-практиків, ознайомлення з якими є необхідним для тих, хто береться до опанування соціологічного фаху.

На ОП «Соціальні та медіа-комунікації» дисципліна «Вступ до спеціальності: соціологічний блок» містить три розділи, ознайомлення з якими значною мірою допомагає студентам поглибити розуміння обраного професійного напряму: «Соціологія – наукове знання про суспільство» (к.соц.н., доцент кафедри Владислав Горбов); «Соціальні комунікації у парадоксах соціальної реальності» (к.соц.н., доц. Тетяна Єрескова) та «Основи академічної доброчесності» (к.соц.н., доцент кафедри Юлія Горбова).

Підсумковим результатом оволодіння навчальним матеріалом є підготовка студентами комплексної роботи, виконання якої потребувало від першокурсників інтелектуальних зусиль та аналітичних здібностей.

Готуючи власні презентації за заданими блоками, студенти мали можливість зрозуміти, що пізнання соціальної реальності вимагає особливого «зору» та «слуху», щоб знайти приклади існуючих соціальних парадоксів на мікро, мезо та макро-рівнях; провести певну дослідницьку роботу, щоб обрати для себе  (та й обґрунтувати цей вибір) топ-10 обов’язкових та вибіркових освітніх компонент з навчального плану ОП, спираючись лише на їх назви; обрати для себе ключові принципи академічної доброчесності та пояснити, чому саме вони є для них пріоритетними.

Ми пишаємося нашими мотивованими, цілеспрямованими, допитливими та креативними студентами! Далі буде….