Звітна конференція з навчальної практики здобувачів 3 курсу освітньо-професійної програми «Соціальні та медіа-комунікації"20 Лютого 2023р.

20 лютого 2023 року відбувся захист навчальної практики здобувачами освітньо-професійної програми «Соціальні та медіа-комунікації». Захист відбувався за участі гаранта ОП, к.соц.н., доцента кафедри соціології Єрескової Т.В., керівника практики від кафедри – к.соц.н., доцента кафедри соціології Горбова В.В. та представника бази практики від Університету – к.соц.н., директора Інституту соціологічних досліджень Горбової Ю.С.

Студенти представили результати власних розвідок на цікаві та актуальні теми:
  •   Якість життя студентської молоді
  •   Соціальне самопочуття студентської молоді
  •  Толерантність як риса українського суспільства
  •   Сучасне батьківство: особливості та тенденції змін
  •   Тайм-менеджмент студентської молоді
  •   Онлайн-шопінг як повсякденна практика молоді
  •   Вплив фейків на сприйняття соціальної реальності
  •   Рівень медіаграмотності сучасної молоді
  •   Комунікаційні бар’єри в сучасному соціумі
  •   Образ супергероїв в сучасній кіноіндустрії

Під час інтенсивної навчальної практики здобувачі відпрацювали фахові компетентності та накопичили чималий досвід з організації та проведення пілотажних соціологічних досліджень.

Бажаємо нашим практикантам подальших професійних успіхів та цікавого навчального семестру!