Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

24.11. 2017 року для студентів-соціологів був організований тренінг «Ефективні комунікаційні технології у нестабільному соціумі», який провела к. соц. н., експерт із соціальних комунікацій Тетяна Єрескова24 Листопада 2017р.

      Тренінг для студентів-соціологів!

      За ініціативи навчально-наукової соціологічної лабораторії кафедри соціології 24 листопада 2017 року для студентів-соціологів був організований тренінг «Ефективні комунікаційні технології у нестабільному соціумі», який провела кандидат соціологічних наук, експерт із соціальних комунікацій Тетяна Єрескова.

      Під час тренінгу студенти 2, 3 та 4 курсу спеціальності «Соціологія економіки та підприємництва» ознайомилися із процесом комунікації та проблемами, що виникають на її шляху. З’ясували різницю між стабільним та нестабільним соціумом. Студентам були запропоновані вправи, у рамках яких можна було перевірити «на собі» різноманітні аспекти комунікації.

      Студентство разом із нашим експертом дійшли до цікавих висновків та можливостей вивчення й аналізу комунікаційних процесів у нестабільному соціумі. За результатами тренінгу кожному учаснику був вручений сертифікат за підписом Тетяни Єрескової та в. о. завідувача навчально-наукової соціологічної лабораторії Горбова В.В.

      Дякуємо Тетяні Єресковій, кандидату соціологічних наук, експерту із соціальних комунікацій та сподіваємося на подальшу співпрацю!