Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

Новини та оголошення

 • 09 Лютого 2018

  І Всеукраїнський вернісаж-практикум

  9 лютого 2018 року викладачами кафедри педагогіки та психології доц. к.п.н. Янчарською Л.В., ст.викл. Сироватко В.В. було проведено майстер-клас на тему: «Тренінгові технології у викладанні економіки» в рамках  І Всеукраїнського вернісажу-практикуму для вчителів економіки і викладачів підприємницьких дисциплін «Впровадження компетентності підприємливості в освітній процес у контексті реформування освіти і реалізації економічного патріотизму». В майстер-класі приймали участь викладачі економічних дисциплін університетів, коледжів та шкіл з багатьох регіонів України. Співробітники кафедри педагогіки та психології  дякують за активну участь в цьому заході та запрошують до подальшої співпраці.
 • 08 Лютого 2018

  Науково-методичний семінар

  7 лютого 2018 року відбувся міжкафедральний науково-методичний семінар «Активні методи навчання соціологічних дисциплін», в якому взяли  викладачі кафедр соціології і педагогіки та психології. Семінар провела д.п.н., професор, в.о.завідувача кафедрою Артюшина Марина Віталіївна. За оцінкою учасників семінару – було цікаво, корисно та професійнозорієнтовано.
 • 28 Грудня 2017

  Стажування у Валенсії

  З 20 листопада по 3 грудня 2017 року відбулося стажування в Університеті Валенсія викладача факультету управління персоналом соціології та психології,  кафедри педагогіки та психології к. пед. н., доц. Янчарської Л.В. за програмою ERASMUS + project "Improvingteachereducationforappliedlearninginthefieldofvocationaleducation (ITE-VET) – 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP". За період стажування надано можливість ознайомитися та проаналізувати  навчальний план підготовки магістрів майбутніх викладачів, змістом дисциплін професійного навчання, організацією педагогічної практикистудентів Університету Валенсії. Відвідано лекції викладачів FernandoMarhuenda, JoanAparisi, AliciaRos, MariaJoseChisvert,EstebanBunolo.В Університеті Валенсії значна увага приділяється практичній підготовці студентів до майбутньої професійної діяльності. Особливої уваги заслуговує професійна освіта та освіта дорослих в Іспанії,що зосереджена на наданні освітніх послуг у сфері професійного навчання, гуманітарної та соціальної освіти, профорієнтації, підвищення кваліфікації з різни напрямів та ін.. У Центрі освіти дорослих«СEFIRE»та професійної освіти «FOREM-PV» ознайомилися із організаційно структурою, напрямами навчання, що пропонують центри, дізнались про особливості системи освіти в Іспанії та Валенсії зокрема.
 • 04 Жовтня 2017
 • 26 Квітня 2017

  РЕЗУЛЬТАТИ 84-ї загально університетської наукової конференції студентів

    Результати 84-ї загально університетської наукової конференції студентів  «Психолого-педагогічна складова професійної підготовки студентів в умовах становлення інноваційної економіки» 25 квітня 2017 р.      
 • 24 Квітня 2017

  Студентська конференція

  25 квітня 2017 року о 14.40 в ауд. 353 відбудеться щорічна наукова студентська конференція на тему: «Інноваційний ресурс соціально-економічного прогресу України».   Назва платформи кафедри «Психолого-педагогічна складова професійної підготовки студентів в умовах становлення інноваційної економіки»
 • 09 Березня 2017
 • 21 Грудня 2016
 • 20 Грудня 2016

  Про роботу теоретичного семінару

  У кінці листопада  на кафедрі відбувся теоретичний семінар з проблеми професійної ідентичності .
 • 20 Грудня 2016

  Почалися тренінг - курси

  6 грудня 2016 р. розпочали роботу тренінг- курси: «Технології інноваційного навчання в економічному університеті».
перша :: 1 2 :: Остання