Кафедра запрошує на навчання в аспірантурі для отримання наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 051-Економіка!20 Червня 2022р.

Кафедра соціоекономіки та управління персоналом запрошує всіх бажаючих для навчання в аспірантурі та отримання наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 051-Економіка!
Аспірантура є основною формою підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації, що відповідає третьому (освітньо-науковому) рівню вищої освіти, успішне виконання освітньо-наукової програми якого передбачає присудження ступеня доктора філософії.
Нормативний строк підготовки доктора філософії в аспірантурі становить чотири роки.
Підготовка в аспірантурі університету здійснюється за рахунок:
• коштів Державного бюджету України – за державним замовленням;
• коштів юридичних та фізичних осіб (на умовах контракту) – понад державне замовлення.

Етапи вступної кампанії:
Початок і закінчення прийому заяв і документів - 18 липня – 29 липня 2022.
Строки проведення вступних випробувань - 29 серпня – 9 вересня 2022.
Терміни зарахування за державним замовленням та за рахунок коштів юридичних чи фізичних осіб - до 15 вересня 2022.
Початок навчання - 1 жовтня 2022.

Ми гарантуємо високу якість підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації!
Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням:
або за адресою просп. Перемоги, 54/1, кімн. 212, по тел.: 456-70-80, e-mail: aspirant@kneu.edu.ua.
Контактна особа від кафедри соціоекономіки та управління персоналом:
професор, д.е.н. Лопушняк Галина Степанівна
тел./вайбер +380958750053