Відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Теорія і практика розбудови екосистеми соціальної сфери в умовах повоєнного відродження України».18 Квітня 2024р.

17-18  квітня 2024 року відбулася у змішаному форматі Міжнародна науково-практична конференція «Теорія і практика розбудови екосистеми соціальної сфери в умовах повоєнного відродження України».

Учасниками конференції були представники уряду, роботодавців, профспілок України, науковці вищих наукових установ та начальних закладів з різних куточків України, Європи, а також з Індії, здобувачі вищої освіти.

Вітальне слово до учасників конференції промовили Міністр Кабінету Міністрів України  О.Немчинов, в.о. ректора Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Д.Лук’яненко, Національний координатор Офісу МОП в УкраїніС.Савчук, перший віце-президент, генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств УкраїниВ.Биковець, шеф-редактор журналу «КАДРОВИК.UA», президент Всеукраїнської асоціації кадровиківВ.Липчанська.

Розпочав наукову дискусію А.Колот з виступом про екосистемний підхід до розв’язання новітніх завдань стійкого людиновимірного розвитку. Продовження проблематики екосистемного підходу та можливостей післявоєнного відновлення знайшли своє відображення у доповідях провідних вчених та практиків: Е.Лібанової, Г.Лопушняк, Г.Осового, В.Биковця, В.Костриці, О.Дороніної, О.Новікової, І.Петрової,  М.Кічурчак, Л.Шаульскої, Л.Лісогор, С.Цимбалюк, С.Калініної, Т.Костишиної, К. Бондаревської,  іноземних партнерів – Gechbaia Badri, Marta Jaroszewicz , Dr. Ritu Pareek та ін.

Учасники конференції змогли обговорити сучасні тренди управління персоналом, поділитися досвідом інтеграції  вимушено переміщених мігрантів у Польщі, окреслити перспективи розвитку освіти в повоєнній Україні, занурилися у проблеми цифровізації та адаптації до викликів сьогодення через екосистеми робочої сили, формування бізнес-екосистем на засадах сталого розвитку, тощо. Доповідачі одностайно погодилися, що відродження країни не можливе без переосмислення сутності, змісту тих явищ і процесів, які іманентні економіці невизначеності, потребує реалізації інноваційних підходів до розвитку людського капіталу, ринку праці, зміни парадигми соціальної безпеки. Зауважено, що лише людиноцентрована модель економіки, яка ґрунтується на засадах екосистемності, може і повинна стати реальністю, якщо ми бажаємо перемоги, бути конкурентними на глобальному ринку.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до нашої конференції.

Успіхів, нових звершень та перемоги!

Резолюція Міжнародної науково-практичної конференції «Теорія і практика розбудови екосистеми соціальної сфери в умовах»

#менеджмент_персоналу

#менеджмент_соціальної_сфери