Зустріч здобувачів освітніх програм кафедри бакалаврського рівня з представниками Головного управління пенсійного фонду України у м. Києві.01 Квітня 2024р.

Сьогодні, 1 квітня 2024 року до здобувачів освіти наших освітніх програм завітали представники державної установи "Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві". Спікери ознайомили здобувачів із особливостями проходження практики та стажування в державній службі. Окремий наголос був зроблений на перспективність в умовах турбулентності старту кар’єри у Головному управлінні.
     Перед здобувачами освіти виступили Начальник відділу добору, оцінки та розвитку персоналу управління по роботі з персоналом Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві Навроцький Сергій Васильович та заступник начальника відділу добору, оцінки та розвитку персоналу управління по роботі з персоналом Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві Самарська Вікторія Андріївна.
   Фінішуючи зустріч, спікери відповіли на запитання молоді щодо викликів, які наразі стоять перед держустановами, конкретних умов стажування та працевлаштування в Головному управлінні, переваг офіційного працевлаштування та перспектив кар’єрного зростання, фінансових і соціальних стимулів.