1 червня 2022 р. відбулася робота платформи «СОЦІОЕКОНОМІЧНИЙ ВЕКТОР ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ» в рамках 89-ої щорічної студентської наукової конференції «ІННОВАЦІЙНІ ІДЕЇ ТА ПРОЄКТИ ДЛЯ ЕКОНОМІЧНОГО ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ»01 Червня 2022р.

Кафедра висловлює подяку студентам та їх науковим керівникам зо плідні працю та науковий пошук.

1 червня 2022 р. відбулася робота платформи «СОЦІОЕКОНОМІЧНИЙ ВЕКТОР ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ» в рамках  89-ої щорічної студентської наукової конференції «ІННОВАЦІЙНІ ІДЕЇ ТА ПРОЄКТИ ДЛЯ ЕКОНОМІЧНОГО ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ», в онлайн режимі. Учасники представляли різні факультети нашого університету.

Ґрунтовні та актуальні доповіді були присвячені питанням формування Well-being середовища, подолання негативних тенденцій на ринку праці, розширення практик корпоративної соціальної відповідальності, залучення високо-потенційних працівників в цифровому середовищі, формуванні ціннісної пропозиції роботодавців в сучасних умовах та ін.  (детальніше у програмі роботи платформи, що додається).

Надіслані студентами-учасниками тези буде включено до загально-університетського збірника наукових робіт студентів.