10 травня 2023 року відбувся круглий стіл «Розвиток менеджменту персоналу: погляд стейкхолдерів»10 Травня 2023р.

Кафедра соціоекономіки та управління персоналом ініціювала та організувала 10 травня 2023 року роботу круглого столу «Розвиток менеджменту персоналу: погляд стейкхолдерів» у дистанційному форматі.

Під час заходу доц., к.е.н. О.І.Кравчук презентувала проєкти освітньо-професійних програм:

- "Менеджмент персоналу", підготовки здобувачів другого (магістерського) та першого (бакалаврського) рівнів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» галузі знань 07 «Управління та адміністрування»;

- "Соціоекономіка та управління персоналом", підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки».

Після презентації стейкхолдери перейшли до жвавого обговорення тенденцій розвитку спеціальності та трендів на ринку праці, а також пропозицій щодо удосконалення освітніх програм. До слова були запрошені роботодавці, здобувачі освіти, випускники кафедри, колеги тощо.