11 травня 2023 року відбувся круглий стіл «Соціальне забезпечення та менеджмент соціальної сфери: дискурс стейкхолдерів»11 Травня 2023р.

З метою підвищення якості освіти в онлайн форматі 11 травня відбувся круглий стіл «Соціальне забезпечення та менеджмент соціальної сфери: дискурс стейкхолдерів», де були представлені та обговорені дві освітні програми: «Соціальний менеджмент» спеціальності «Соціальне забезпечення» для другого (магістерського) рівня вищої освіти та «Менеджмент соціальної сфери» спеціальності 073 «Менеджмент» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

В роботі круглого столу активну участь взяли представники роботодавців: Лактіонова Тетяна Юріївна - заступник Голови Національної соціальної сервісної служби України, Кувшинова Наталія Петрівна - начальник управління електронних реєстрів та інформаційних систем Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, Дрюк Олексій Миколайович – заступник директора Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству, Кутілова Вікторія Володимирівна - заступниця директорки з гендерних питань та домашнього насильства Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству, Василега Людмила Вікторівна – директор Центру компетенцій та розвитку людського капіталу Федерації роботодавців України, а також громадських організацій, зокрема, Преображенська Вікторія Миколаївна – голова благодійної організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОБРОБУТ УКРАЇНИ» та інші. До обговорення також були залучені представники науково-педагогічного персоналу кафедри соціоекономіки та управління персоналу КНЕУ ім.В.Гетьмана, експерт НАЗЯВО Марина Микитенко, здобувачі зазначених освітніх програм.

В своїх виступах учасники наголошували на важливості підготовки кваліфікованих фахівців, здатних ефективно працювати в соціальній сфері в сучасних надскладних умовах, реалізовувати кар’єру в соціальному забезпеченні, виконуючи важливу соціальну місію. Стейкхолдери окреслили найважливіші компетентності, якими мають володіти майбутні фахівці та зазначили, що, відповідно до змісту, освітні програми спроможні досягнути необхідних результатів. Також були надані рекомендації щодо розширення вибіркової складової програми, висловлено побажання щодо розробки сертифікаційних програм та курсів підвищення кваліфікації для працюючих фахівців соціальної сфери, запровадження дуальної форми освіти.

Гаранти та члени проєктних груп ОП «Соціальний менеджмент» та «Менеджмент соціальної сфери» висловлюють щиру подяку усім учасникам круглого столу за підтримку та плідну працю. Особлива подяка роботодавцям за запрошення до більш тісної взаємодії та пропозицію щодо залучення здобувачів на практику.

Разом переможемо!