15 лютого 2024 року відбувся кафедральний круглий стіл з проблем реформування трудового законодавства15 Лютого 2024р.

5 лютого 2024 року відбувся кафедральний круглий стіл з проблем реформування трудового законодавства. З доповідями виступили: керівник наукової школи «Соціоекономіка та управління персоналом», д.е.н., професор А. М. Колот, завідувач кафедрою соціоекономіки та управління персоналом, д.е.н., професор Г.С.Лопушняк, к.е.н., доцент О.І.Кравчук, к.е.н., доцент Л.В.Щетініна. Коментарі та пропозиції надали д.е.н., професор С.О.Цимбалюк, д.е.н., професор Ю.М.Маршавін, к.е.н., доцент О.М.Поплавська, к.е.н., доцент Т.Г.Кицак, д.е.н., професор М.Б.Махсма та інші. Резолюція буде розміщена на сайті КНЕУ ім.В.Гетьмана на сторінці кафедри.