22 червня 2023 року на базі Одеського національного економічного університету відбулася Підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського інтелектуального змагання з Менеджменту02 Липня 2023р.

22 червня 2023 року на базі Одеського національного економічного університету відбулася Підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського інтелектуального змагання з Менеджменту за підтримки Державної наукової установи «Інституту модернізації змісту освіти» та Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

До участі у першому турі конкурсу було прийнято 97 робіт. З них відібрано до другого туру 55  робіт. Студентами було представлено роботи  з 36 навчальних закладів: Києва, Одеси, Харкова, Львова, Вінниці, Івано-Франківська, Полтави, Тернополя, Донецька, Запоріжжя, Житомира, Хмельницького, Умані, Кам’янець-Подільська, Переяслава. Працювало шість секцій. Членами конкурсної комісії були провідні науковці в галузі менеджменту. Здобувачі освіти 4 курсу Київського національного економічного університету освітньої програми «Менеджмент персоналу»  Олексюк Софія з дослідженням на тему «Управління соціально-психологічним кліматом віртуальної команди» науковий керівник доцент  Данилевич Н.С.  та Попова Олександра з дослідженням на тему «Мотиваційний процес та економічна ефективність компанії» науковий керівник доцент Щетініна Л.В., прийняли участь у роботі секції 3 «УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ ТА ЗНАННЯМИ ПІДПРИЄМСТВА». На високому рівні представили результати своїх наукових досліджень та прийняли активну участь у науковій дискусії, посіли Олексюк Софія – 1 місце та Попова Олександра – 2 місце.