31 травня кафедра соціоекономіки та управління персоналом презентувала освітні програми "СОЦІАЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ" та "МЕНЕДЖМЕНТ ПЕРСОНАЛУ", за якими здійснюється підготовка на магістерському рівні03 Червня 2022р.

31 травня кафедра соціоекономіки та управління персоналом презентувала освітні програми "СОЦІАЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ" та "МЕНЕДЖМЕНТ ПЕРСОНАЛУ", за якими здійснюється підготовка на магістерському рівні на факультеті управління персоналом, соціології та психології.

Метою освітньої програми «МЕНЕДЖМЕНТ ПЕРСОНАЛУ» є підготовка висококваліфікованих менеджерів з персоналу, які володіють сучасними технологіями, методами, інструментами та практичними навичками для ефективного управління людьми сучасних компаній.

Метою освітньої програми «СОЦІАЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» є підготовка фахівців з новим перспективним способом системного стратегічного мислення, здатних здійснювати соціальний менеджмент та адаптуватися до глобальних соціоекономічних змін, приймаючи ефективні управлінські рішення.

Програми презентували викладачі кафедри:

Оксана Іванівна Кравчук, програма «Менеджмент персоналу»

Олена Вікторівна Кир’янова, програма «Соціальний менеджмент»