Заходи в рамках проєкту Університет "Соціальні ініціативи"22 Листопада 2022р.

17  листопада 2022 р. відбувся   Університет «Соціальні ініціативи» ( модератор – Ільєнко А.В.) за участю Грєбєннікової Людмили Миколаївни, начальниці відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства Головного управління Пенсійного фонду України в м.Києві з тематикою зустрічі «Страховий стаж та порядок його підтвердження».
У заході взяли участь студенти освітніх програм «Менеджмент соціальної сфери» (навчальна дисципліна « Соціальний захист» 2 курс); «Міжнародний бізнес» (навчальна дисципліна «Менеджмент персоналу» 3 курс); а також, викладачі кафедри соціоекономіки та управління персоналом: завідувач кафедри, д.е.н., проф. Лопушняк Г.С.; к.е.н., доц. Шандар А.М.; к.е.н., доц. Вонберг Т.В., к.е.н., доц. Василик А.В.
Страховий  стаж  зайняті особи  набувають протягом всієї трудової діяльності.  Умови набуття страхового стажу для  отримання соціальних та за віком пенсій необхідно відслідковувати відповідно до змін законодавства України.  Спікером були підняті  питання  сутності страхового стажу, змін у трудовому та пенсійному законодавстві щодо набуття стажу.
Учасники заходу мали можливість детально ознайомитися з умовами набуття страхового стажу, його розмірами та переліком категорій працівників\населення, що мають особливі умови.  Спікером були наведені приклади розрахунку  страхового стажу з різними коєфіцієнтами. Людмилою Миколаївною були наведені  вимоги  для призначення пенсій за віком та можливості довикупу страхового стажу,  якщо його недостатня кількість.
За результатами проведеного майстер-класу відбулася жвава дискусія  з питань загальнообов’язкового та добровільного пенсійного страхування, розмірів майбутніх пенсій та способів її накопичення.
В результаті проведеного заходу здобувачі вищої освіти дізналися про можливості проходження практики та працевлаштування у   ПФУ.
Висловлюємо щиру вдячність професіоналу, експерту і спікеру Грєбєнніковій Людмилі Миколаївні та Головному управлінню Пенсійного фонду України в м.Києві за участь у Університеті «Соціальні ініціативи»,за формування фахових компетентностей у здобувачів вищої освіти.