З ДНЕМ HR-МЕНЕДЖЕРА15 Вересня 2021р.

Колектив кафедри соціоекономіки та управління персоналом щиро вітає з професійним святом всіх HR-менеджерів! У вас дивовижна і дуже важлива професія! Кожен день ви допомагаєте величезній кількості людей знайти професію мрії, а роботодавцям – надійних і здібних працівників. На кожному підприємстві і в кожному проєкті найголовніше – це люди. Професіонали, яких підбираєте ви, вони фахівці,  якими керуєте теж ви. Ви знаєте всі тонкощі процесу менеджменту персоналу: хто звільняється, хто влаштовується, хто йде в декрет, кому виписують премію. Ви – наставники, психологи і успіх всієї організації. Від вашого професіоналізму залежить благополуччя всього колективу – дружного, успішного і кваліфікованого. Завдяки роботі HR-менеджерів ми можемо насолоджуватися робочим часом, ми дійсно поспішаємо на роботу, як на свято. Нехай же ваша праця завжди гідно оцінюється! Нехай всі ваші плани та мрії обов'язково втілюються в життя.

Бажаємо вам професійної реалізації та цікавих завдань, радості від кожного робочого дня, доброзичливих колег і вірних друзів, і простого людського щастя.

Зі святом!