Вітаємо здобувачів 4 курсу освітньої програми "Менеджмент персоналу" Ксенію Азовцеву та Ксенію Рубель з перемогою у Всеукраїнському творчому конкурсі наукових робіт02 Липня 2023р.

Вітаємо здобувачів 4 курсу освітньої програми "Менеджмент персоналу" Ксенію Азовцеву та Ксенію Рубель з перемогою у Всеукраїнському творчому конкурсі наукових робіт «Інформаційне забезпечення управлінської діяльності в умовах сучасних викликів та загроз», який відбувся у Центральноукраїнському національному технічний університеті (м. Кропивницький, Україна) за підтримки Міністерства освіти і науки України. Велика подяка науковим керівникам д.е.н., професору завідувачу кафедри соціоекономіки та управління персоналом, Лопушняк Галині Степанівні та к.е.н., доценту, доценту кафедри соціоекономіки та управління персоналом Кравчук Оксані Іванівні за підтримку наукових ініціатив здобувачів вищої освіти.