Конференція для переможців Програми Еразмус Плюс: СВНЕ «Розвиток потенціалу вищої освіти» (м. Брюссель, Бельгія)30 Січня 2020р.

27-28 січня 2020 р. в Брюссельському Конференц-центрі (м. Брюссель, Бельгія) відбулася конференція, організована Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) для переможців V конкурсу (2019) Програми Еразмус+: СВНЕ «Розвиток потенціалу вищої освіти».

У конференції взяли участь Томас Дайсінгер (Університет Констанц, Німеччина) та Світлана Цимбалюк (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Україна) як представники проєкту Еразмус+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP.

Університет Констанц є головним координатором та грантхолдером, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана — координатором реалізації проєкту в Україні.

На урочистому відкритті з привітаннями до учасників конференції та інформацією про результати конкурсу і перспективи розвитку програм виступили:

• SophieBeernaerts, керівниця департаменту Еразмус+ та волонтерської допомоги ЄС Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури;
  • GrahamWilkie, виконуючий обов’язки керівника відділу міжнародних зв’язків генерального директорату з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури;
  • Ralf Rahders, керівник відділу Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

На конференції обговорювалися питання управління та імплементації проектів, фінансового менеджменту, забезпечення сталості, візуалізації, розробки стратегії комунікації та десимінації результатів проектів.

Томас Дайсінгер та Світлана Цимбалюк презентували проєкт PAGOSTEта взяли активну участь у воркшопі структурних проєктів Східного Партнерства.