Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

06 червня 2018 р. проектною командою КНЕУ імені Вадима Гетьмана з метою десимінації результатів проекту ErasmusPlus «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» було проведено круглий стіл08 Червня 2018р.

      

 

06 червня 2018 р. проектною командою Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана з метою десимінації результатів проекту Erasmus+«Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання (ITE-VET)» № 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP було проведено круглий стіл.

 

Круглий  стіл «Практико-орієнтована підготовки викладачів професійної освіти і навчання» відвідали  понад 120 учасників. Серед учасників – педагоги професійного навчання, викладачі економічних і підприємницьких дисциплін коледжів, професійно-технічних навчальних закладів, шкіл, колеги з КНЕУ, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного транспортного університету, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, співробітники науково-дослідних установ.

У вітальному слові ректор КНЕУ Дмитро Григорович Лук’яненко розповів про модель менеджменту підприємницького університету, яким на сьогодні є КНЕУ, а також компоненти успішної підготовки сучасного фахівця.

Світлана Олексіївна Цимбалюк, декан факультету управління персоналом, соціології та психології презентувала проект Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» (2016-2018) (ITE-VET).

З результатами опитування роботодавців щодо компетентності випускників коледжів ознайомила доцент кафедри управління персоналом та економіки праці Тетяна Никодимівна Шкода.

З основними результатами проекту щодо модернізації навчальних планів підготовки педагогів професійного навчаннявиступила Марина Віталіївна Артюшина, виконуюча обов’язки завідувача кафедри педагогіки та психології.

Оксана Юріївна Саркісова, доценткафедри педагогіки та психології презентувала напрями посилення практичної підготовки майбутніх педагогів професійного навчання, а також вручила подяки навчальним закладам за організацію педагогічної практики студентів ІІІ курсу спеціальності «Професійна освіта (Економіка)».

Лариса Володимирівна Корват, заступник завідувача кафедри педагогіки та психології презентувала нову спеціалізацію «Економічна та бізнес-освіта».

Про досвід підготовки викладачів в Університеті Валенсії розповіла доцент кафедри педагогіки та психології Лариса Володимирівна Янчарська.

Ганна Миколаївна Романова, заступник директора з наукової роботи, старший науковий співробітник лабораторії технологій професійного навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, учасник проекту ITE-VETвиступила з доповіддю «Стан і перспективи практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання».

Директор Центру виховної роботи та соціальної адаптації студентів КНЕУ Ольга Анатоліївна Чабанюк поділилася корисним досвідом щодо створення офісу Омбудсмена шляхом введення посади уповноваженого з прав студентів (у рамках реалізації проекту Erasmus+  AESOP).

Алла Володимирівна Василик,заступник завідувача кафедри управління персоналом та економіки праці поділилася досвідом формування підприємницьких компетентностей у студентів (у рамках реалізації проекту  Темпус BUSEEG-RU-UA).

Представник Національного Еразмус+ офісу в Україні Катерина Жданова високо оцінила результати проекту та роботу команди КНЕУ, наголосила на важливості проведення подібних заходів з метою поширення інформації про проект та імплементації його результатів в інших навчальних закладах.

У межах круглого столу учасники мали змогу підвищити свою кваліфікацію та відвідати майстер-класи викладачів КНЕУ. Начальник відділу профорієнтації, розвитку підприємництва та лідерства, гендиректор ТОВ «Компанія інтелектуальних технологій» Віталій Ярославович Паздрій провів майстер-клас «Розвиток компетентності підприємливості в навчальному процесі».

Доцент кафедри педагогіки та психології Юлія Олексіївна Матвієнко разом зі студентами спеціальності «Професійна освіта (Економіка)» провела майстер-клас «Креативність та розвиток творчих здібностей».

Про новітні тренінгові технології у викладанні економіки розповіли доцент Лариса Володимирівна Янчарська та старший викладач Вікторія Вікторівна Сироватко.

Круглий стіл  завершив педагогічний  флешмоб, а кожен учасник  отримав сертифікат.

 

#КНЕУ#ФУПСтаП#Еразмус#Erasmus#ITEVET