Моніторингова місія забезпечення сталості результатів ЕразмусПлюс ITE-VET проєкту24 Жовтня 2019р.

23.10.2019 р. на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбувся моніторинг забезпечення сталості результатів Еразмус+ проєкту «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання  (ITE-VET)». Моніторингову місію проводили співробітники Національного Еразмус+ офісу в Україні Іванна Атаманчук і Петро Крайнік.

До участі в моніторингу долучилися партнери з Львівського національного університету імені Івана Франка та Інституту професійно-технічної освіти НАПНУ.

З презентаціями щодо впливу на сталість результатів проєкту, десимінаційних активностей, використання результатів проєкту на різних рівнях, впливу проєкту на різних стейкхолдерів, розбудови партнерства та поглиблення інтернаціоналізації, а також неочікуваних (spin-off) результатів виступили Світлана Цимбалюк, декан факультету управління персоналом, соціології та психології КНЕУ, Ганна Романова, заступник директора з наукової роботи ІПТОй Тетяна Равчина, доцент кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи ЛНУ. Під час моніторингу відбувся розгляд та обговорення матеріалів, публікацій, документації, створених в рамках реалізації проекту.

Співробітники НЕО зустрілися із заступником головного бухгалтера Тетяною Гребальною КНЕУ й обговорили питання організації фінансового менеджменту. До моніторингової місії долучилися Роксоляна Любачівська, директор Центру міжнародної академічної мобільності,Юлія Матвієнко і Тетяна Скорупська представники Еразмус+ проєкту «Омбудсмен по правам студентів у механізмі забезпечення якості вищої освіти (AESOP)».