Вернісаж-практикум «Профорієнтація і підприємливість в освітньому процесі й управлінні закладом освіти: сучасний стан, перспективи і виклики»31 Січня 2020р.

31 січня 2020 року у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за участі кафедри педагогіки та психології та команди учасників проєкту Еразмус+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» № 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SPбув проведений ІІІ Всеукраїнський вернісаж-практикум «Профорієнтація і підприємливість в освітньому процесі й управлінні закладом освіти: сучасний стан, перспективи і виклики».

Практикум відвідали представники МОН України, керівники закладів середньої, професійної та фахової передвищої освіти, вчителі математики, економіки, географії, історії, науковці Центрального інституту післядипломної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України та ін.

Захід був спрямований на посилення співпраці між різними суб’єктами освітньої діяльності, обмін досвідом управлінської та викладацької діяльності, популяризацію економічних знань тощо.

З вітальним словом до учасників звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, д.е.н., проф. А. М. Колот.

Під час заходу було проведено дві паралельні сесії майстер-класів: для керівників закладів освіти та викладачів з актуальних тем освітньої діяльності.

Майстер-клас на тему «Ораторське мистецтво: секрети мотиваційних виступів для освітян» був проведений доцентом кафедри педагогіки та психології факультету управління персоналом, соціології та психології С. М. Дубовик

За сприяння Компанії інтелектуальних технологій було здійснено презентацію сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та технічних засобів навчання.