Апробація тренінг-курсів програми «Досконалість викладання» у межах проєкту Еразмус «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)»17 Листопада 2023р.

Протягом жовтня - листопада 2023 року відбулося пілотування тренінг-курсів програми «Досконалість викладання», розроблених у межах проєкту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)».

Команда Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана пілотувала чотири курси:

• Дизайн навчальної дисципліни (тренери – Олена Булавіна та Оксана Саркісова);
  • Дуальна освіта (тренери – Ганна Котіна та Марина Степура);
  • Teach-Thought(тренери – Марина Артюшина та Олена Булавіна);
  • Менеджмент освітніх проєктів (тренер – Світлана Цимбалюк).

У тренінг-курсах взяли участь як науково-педагогічні й педагогічні працівники КНЕУ та закладів – партнерів проєктного консорціуму UTTERLY, так і інших українських закладів вищої освіти.

Заняття на тренінг-курсах проходили онлайн. Реєстрація на тренінг-курси та адміністрування  навчання відбувалися на новій LMS платформі, розробленій в рамках проєкту https://utterly.education.

За результатами навчання учасники отримають сертифікати, що підтверджують рівень оволодіння компетентностями, необхідними для розвитку професійної майстерності.

За підсумками навчання розроблені командою КНЕУ тренінг - курси та робота тренерів були високо оцінені учасниками.

Окремі учасники висловили побажання щодо розширення проблематики, передбаченої тренінг - курсами, а також залучення ширшого кола колег до навчальних занять.

ThisprojecthasbeenfundedwithsupportfromtheEuropeanCommission. The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein