День переможців проєктів програми ЄС Еразмус напряму розвитку потенціалу вищої освіти (21.12.2020)21 Грудня 2020р.

21.12.2020 року у межах Дня переможців проєктів програми ЄС Еразмус+ напряму розвитку потенціалу вищої освіти (СВНЕ) Національним Еразмус+ Офісом був організований в Україні семінар «Як успішно впроваджувати проєкт».

Белен Енцісо, проєктний менеджер України Виконавчого агентства з освіти, аудіовізуальних засобів та культури, виступила з доповіддю «Успішний проєкт: правила Програми ЄС Еразмус+ — від початку до звітності».

Олег Шаров, генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України презентував особливості співпраці з Міністерством освіти і науки України під час реалізації проєктів.

Світлана Шитікова, координатор Національної команди експертів УкраїниНаціонального Еразмус+ Офісу, розповіла про національні особливості впровадження проєктів та використання коштів гранту, проєктну співпрацю і синергію проєктів, забезпечення якості проєктів та критерії оцінювання успішних практик.

Представники університетів-виконавців проєктів СВНЕ поділилися рекомендаціями щодо управління коштами та особливостями підготовки звітів.

Представники факультету управління персоналом, соціології та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана взяли участь у семінарі як виконавці проєктів програми ЄС Еразмус+ напряму розвитку потенціалу вищої освіти.