Австрійський досвід співпраці зі стейкхолдерами у підготовці викладачів професійної освіти08 Лютого 2023р.

7 лютого 2022 року на засіданні кафедри педагогіки та психології Наталія Кулалаєва та Світлана Дубовик презентували результати участі у міжнародному стажуванні у Віденському Університеті Економіки та Бізнесу (Австрія).

Стажування відбулося 11-17 грудня 2022 року у межах проекту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE).

Під час стажування викладачі освітньо-професійної програми «Економічна та бізнес-освіта» спеціальності 015 «Професійна освіта (Економіка)» вивчили особливості професійної освіти в Австрії, а також познайомилися з підготовкою викладачів професійної освіти у Віденському Університеті Економіки та Бізнесу.

На засіданні кафедри були обговорені перспективи застосування набутого досвіду під час підготовки майбутніх викладачів професійної освіти у КНЕУ.

This project has been funded with support from the European Commission. The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein