Фінальна конференція “Vocational Teacher Education: Between Aspiration and Challenges” у межах Erasmus проєкту PAGOSTE10 Листопада 2023р.

6-8 листопада відбулася фінальна конференція “Vocational Teacher Education: Between Aspiration and Challenges” у межах Erasmus+ проєкту PAGOSTE на базі Віденського університету економіки та бізнесу.

У конференції взяли участь представники КНЕУ – Світлана Цимбалюк, Марина Артюшина, Оксана Саркісова, Лариса Корват та Тетяна Шкода.

Учасники проєкту та запрошені спікери з Німеччини, Австрії, Італії, Швейцарії, Естонії та України ділилися результатами досліджень та пропозиціями щодо перспектив розвитку педагогічної освіти, напрямів удосконалення підготовки викладачів професійної освіти, способів подолання сучасних проблем і викликів, з якими зіштовхнулися заклади освіти.

Учасники мали змогу вивчити європейський та український досвід реалізації програм з підготовки викладачів професійної освіти, сучасних інструментів розвитку компетентностей, використання цифрових технологій та віртуальної реальності в освітньому процесі, розвитку підприємницьких компетентностей.

Світлана Цимбалюк представила результати досліджень команди КНЕУ й виступила з доповідями “ChallengesandProspectsforDevelopmentOfVocationalTeacherEducationinUkraineinthePostwarPeriod” та “UnbrokenAcademicEducationinaTimeof War: the Case of KNEU”.

Конференція закінчилася фасилітаційною сесією щодо визначення напрямів і ресурсів підтримання та розвитку створеного в межах PAGOSTE проєкту партнерства.

Детальніша інформація про проєктта конференцію

This project has been funded with support from the European Commission. The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein