Круглий стіл «Парад проєктів Еразмус у галактиці КНЕУ» у рамках #ErasmusDays (15.10.2020)16 Жовтня 2020р.

15 жовтня 2020 у рамках #ErasmusDays у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана проведено круглий стіл «Парад проєктів Еразмус у галактиці КНЕУ».

Учасників надихнуло відео-привітання від координатора проєкту Національний Еразмус+ Офіс в Україні Світлани Шитікової та партнера КНЕУ професора Томаса Дайсінгера (Університет Констанца).

Під час круглого столу учасники мали змогу поділитися власними історіями успіху, основними здобутками під час реалізації програм Еразмус+, планами на майбутнє.

Віктор Чужиков, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків,розповівпро основні тренди Стратегії Інтернаціоналізації КНЕУ 2021-2024, з-поміж яких:

• діджиталізація;
  • глобальні дослідницькі мережі та глобальні драйвери;
  • міжнародна акредитація КНЕУ;
  • створення нових платформ;
  • полілінгвістизація навчального процесу.

Євгенія Коломієць-Людвіг, директор Центру міжнародної академічної мобільності, звітувала про участь КНЕУ у міжнародних проектах (2011-2020).

Світлана Цимбалюк, декан факультету управління персоналом, соціології та психології, поділилася досвідом проєктної діяльності та презентувала проєкти Erasmus+, в яких бере участь команда факультету:

• «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання (ITE-VET)» (2016-2018);
  • «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» (2020-2023);
  • «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» (2021-2024).

Алла Василик, заступниця декана факультету управління персоналом, соціології та психології, поділилася власним досвідом та основними здобутками проєкту Темпус «Набуття професійних і підприємницьких навичок за допомогою виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців (BUSEEG-RU-UA)» (2013-2016).

Учасники круглого столу домовилися проводити подібні заходи на регулярній основі з метою створення платформи для комунікації, обміну досвідом та пошуку партнерів для майбутньої співпраці.

This project has been funded with support from the European Commission. The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein