Міні воркшоп проєкту Erasmus «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)»12 Лютого 2021р.

UA

11 лютого 2020 року відбувся міні воркшоп проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» на платформі Zoom. Організатор — Університет Констанца (Німеччина).

Метою воркшопу було обговорення питань щодо:

• виконання другого робочого пакета українськими університетами;
  • створення та функціонування асоціації з розвитку професійної освіти;
  • розробки цифрової платформи для взаємодії стейкхолдерів з підготовки викладачів професійної освіти;
  • забезпечення якості та стійкості результатів реалізації PAGOSTE проєкту.

З вітальним словом виступили координатор проєкту Томас Дайсінгер (Університет Констанца) та Іванна Атаманчук (Національний Еразмус+ Офіс, Україна).

Власні концепції розвитку системи підготовки викладачів професійної освіти та навчання на основі стандартизації та партнерства презентували представники українських університетів – партнерів:

• Світлана Цимбалюк, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
  • Валентин Усов, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського;
  • Данило Савостін-Косяк, Національний транспортний університет;
  • Олександр Купріянов, Українська інженерно-педагогічна академія.

Стратегію розроблення цифрової платформи для взаємодії стейкхолдерів з підготовки викладачів професійної освіти представила Олександра Бородієнко, Інститут професійно-технічної освіти НАПН.

Яна Малихіна (Українська інженерно-педагогічна) академія презентувала концепцію створення та функціонування асоціації з розвитку професійної освіти.

Українські партнери отримали корисні рекомендації щодо імплементації розроблених концепцій від європейських колег з Університету Констанца, Віденського університету економіки та бізнесу та Третього Римського університету, а також Іванни Атаманчук (Національний Еразмус+ Офіс).

This project has been funded with support from the European Commission. The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein