Міжнародний цифровий студентський форум «Обмін досвідом: як готують викладачів професійної освіти в Німеччині»23 Квітня 2021р.

22 квітня 2021 року відбувся Міжнародний цифровий студентський форум «Обмін досвідом: як готують викладачів професійної освіти в Німеччині», організований в межах реалізації проєкту Еразмус+ «Нові механізми  управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)».

Організатор форуму —Університет Констанца.

Завдання форуму — обмін досвідом підготовки викладачів професійної освіти між німецькими студентами та майбутніми викладачами професійної освіти України.

У форумі взяли участь студенти, які навчаються за спеціальністю «Професійна освіта» в українських університетах - партнерах:

• Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана;
  • Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського;
  • Національному транспортному університеті;
  • Українській інженерно-педагогічній академії.

З вітальним словом виступили Оксана Мельник і Томас Дайсінгер (Університет Констанца).

Ант’є Бекер та Aнне-Катрін Обергфель (Університет Констанца)презентували:

• зміст програми «Професійна освіта. Економіка» в університеті Констанца;
  • особливості проходження шкільної практики;
  • підготовче стажування перед роботою в професійній школі;
  • робочу групу підтримки студентів-педагогів в Університеті Констанца.

This project has been funded with support from the European Commission. The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein