Науково-практична конференція «Педагогічні умови формування конкурентоздатності фахівців в закладах професійної освіти» (7.10.2020)07 Жовтня 2020р.

7 жовтня 2020 учасники проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)», М. Артюшина та О. Саркісова взяли участь у  Науково-практичній конференції «Педагогічні умови формування конкурентоздатності фахівців в закладах професійної освіти».

Конференція організована кафедрою професійної та вищої освіти Університету менеджменту освіти НАПН. У конференції взяли участь директори закладів вищої та фахової перед вищої освіти, професійних (професійно-технічних) закладів освіти, науковці та викладачі.

М. Артюшина та О. Саркісова виступили з доповіддю «Партнерство у підготовці педагогів професійного навчання як умова забезпечення якості професійної освіти».

Під час виступу науковці презентували:

• досвід практико-орієнтованої підготовки педагогів професійного навчання, отриманий у результаті реалізації проєкту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів закладів професійної освіти і навчання (ITE-VET)» (2016-2018);
  • цілі та завдання  проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» (2020-2020);
  • напрями розвитку співпраці закладів вищої, фахової передвищої та професійної освіти у підготовці сучасного педагога професійного навчання.

This project has been funded with support from the European Commission. The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein