Науково-практичний подіум «Закон руху вперед (педагогічна інноватика Антона Макаренка)»12 Березня 2020р.

11  березня 2020 р. у Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка відбувся Науково-практичний подіум «Закон руху вперед (педагогічна інноватика Антона Макаренка)», присвячений 132-й річниці від Дня народження Антона Семеновича Макаренка (1888-2020).

У заході взяли участь директори, заступники директорів, методисти закладів фахової передвищої та професійної освіти, науково-педагогічні працівники Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти Університету менеджменту освіти, Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна, громадські діячі та ін.

Захід був присвячений 132-й річниці від Дня народження Антона Семеновича Макаренка. Під час заходу був проведений флешмоб «Антон Макаренко: цитата дня», у якому учасники висловлювали свої ідеї щодо думок, цитат видатного українського педагога.

Серед доповідей круглого столу «Закон руху вперед – у дії»:

• Життєстверджуючі ідеї педагогіки Антона Макаренка, Віта Данькевич, Київський професійно-педагогічний коледж імені Антона Макаренка;
  • Впровадження ідей А. С. Макаренка в управління закладом освіти, Ганна Романова, Центральний інститут післядипломної освіти Університету менеджменту освіти та інших учасників.

У круглому столі взяла участь Марина Артюшина, завідувач кафедри педагогіки і психології КНЕУ. У своїй доповіді «Втілення творчих ідей А. С. Макаренка у принципах інноваційно-зорієнтованої підготовки викладачів закладів професійної освіти» вона поділилася досвідом кафедри педагогіки та психології КНЕУ у реалізації психолого-педагогічної підготовки студентів, розповіла про мету і завдання проєкту Еразмус+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)», окреслила можливі шляхи співпраці закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти у підготовці педагогів для системи професійної освіти.