Світлої пам'яті Курбатова Сергія Володимировича05 Червня 2023р.

Колектив кафедри соціології та факультету управління персоналом, соціології та психології висловлює глибоку скорботу з приводу раптової та передчасної смерті нашого колеги, професора кафедри, доктора філософських наук, радника Президії Національної академії педагогічних наук КУРБАТОВА СЕРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА.

Філософ, просвітитель, мудра і талановита людина Сергій Володимирович все своє життя присвятив дослідженню університетської освіти, якості української освіти, наукові праці якого були перекладені англійською, японською, болгарською, сербською мовами.

Філософія була його життям, сенсом існування, джерелом творчого та продуктивного натхнення, з яким він йшов до студентів, передаючи і запалюючи їх молоді серця. Людина, яка любила життя у всіх її проявах, не могла не заряджати аудиторію, не ділитись знаннями через любов до мудрості, пізнання, пошуків істини. Дякуємо Вам за цю любов до студентів, пане професоре!

Додати хочеться тільки трохи слів від друзів Сергія Володимировича: «Справжній філософ, науковець, майстер… І головне: справжня Людина, яка зігріла багатьох…»

Наші найглибші співчуття всім близьким і рідним пана Сергія!

І продовжуємо справу, яку він так любив…

Царствіє небесне і світла пам’ять!