Профорієнтаційний захід «Економічна та бізнес-освіта: open space» (31.03.2023)11 Квітня 2023р.

31 березня 2023 року у межах проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» кафедрою педагогіки та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана був проведений профорієнтаційний захід «Економічна та бізнес-освіта: openspace».

Мета заходу:

• налагодження співпраці та організація комфортного освітнього середовища між здобувачами різних курсів, випускниками та викладачами освітньо-професійної програми «Економічна та бізнес-освіта» спеціальності «Професійна освіта (Економіка)»;
  • розвиток професійної ідентичності здобувачів та формування позитивної навчальної спрямованості.

Викладачі Наталія Кулалаєва та Світлана Дубовик розповіли про стажування у Віденському університеті економіки та бізнесу (Австрія).

Випускниця освітньо-професійної програми Алла Мирошник поділилася спогадами про навчання та враженнями про стажування в Університеті Констанца (Німеччина), студентка Сокол Ілона – про стажування у Третьому Римському Університеті (Італія).

Усі стажування відбувалися в європейських університетах - партнерах у межах проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)».

Під час заходу студенти також презентували командні проєкти «Образ майбутньої професії». Під час презентації студенти порівняли себе на початку навчання, коли щойно вступили на освітньо-професійну програму, на сьогодні (хто я? чим я займаюсь? що мене цікавить?) та проаналізували можливості й перспективи, які відкриває перед ними спеціальність «Професійна освіта (Економіка)». Не зважаючи на те, що проєктне завдання було однаковим для всіх, під час підготовки презентацій студенти проявили творчість, самостійність та продемонстрували високу мотивацію.

Захід вийшов насиченим не тільки позитивними емоціями, а і практичними порадами, конкретними прикладами продуктивної роботи, що створило атмосферу успіху, задоволення та сформувало прагнення до саморозвитку й самовдосконалення. На завершення заходу була проведена розважальна вікторина для студентів і викладачів.

На завершення заходу відбувся обмін емоціями та враженнями, учасники подякували спікерам та організаторам, висловили побажання щодо розвитку освітньо-професійної програми «Економічна та бізнес-освіта».

Було прийнято спільне рішення: щорічно проводити профорієнтаційний захід «Економічна та бізнес-освіта: openspace».

This project has been funded with support from the European Commission. The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein