Скайп-зустріч в рамках проєкту ErasmusPlus PAGOSTE з координатором НЕО в Україні Світланою Шитіковою23 Квітня 2020р.

21 квітня 2020 року відбулася скайп-зустріч у рамках проєкту Erasmus+ Pagoste «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні».

У заході узяли участь 15 виконавців проєкту Erasmus+ Pagoste із ЗВО, ІПТО та МОН України і представник координатора проєкту з Німеччини (Університет Констанц).

До скайп-сесії долучилася координатор НЕО в Україні Світлана Шитікова. Надано практичні рекомендації щодо можливих шляхів реалізації проєкту під час карантину, використання коштів гранту під час реалізації проєктів розвитку потенціалу вищої освіти, національні особливості впровадження проєктів, особливостей управління та звітності для українських ЗВО. Також обговорено вимоги національного законодавства щодо забезпечення якості вищої освіти в контексті реалізації проєктів розвитку потенціалу.

Під час заходу, спікер ознайомила учасників з корисними матеріалами для виконавців проєктів.