Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

Щиро вітаємо переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці» Головко Анну та Чеботарьову Уляну!03 Червня 2019р.

Кафедра управління персоналом та економіки праці здійснює підготовку студентів до участі у щорічній Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Основи охорони праці».

У 2018-2019 н.р. «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Основи охорони праці», що відбувалась на базі Луцького національного технічного університету, представляли студенти ІІІ курсу спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» Головко Анна та спеціалізації «Економічна та соціальна психологія» Чеботарьова Уляна.

За результатами виконання теоретичних та практичних завдань з дисципліни «Основи охорони праці» наша студентка Головко Анназдобула перемогу на олімпіаді табула нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.

Чеботарьова Уляназа участь в олімпіаді отримала Грамоту у номінації «За креативний підхід до розв’язання практичних завдань».

 

Підготовку студентів до олімпіади здійснили доц. Данилевич Н.С.та ас. Бойчук Н.С.

 

 

Кафедра управління персоналом та економікипраці

дякує науковим керівникам та

вітає студентів із перемогою,

бажає натхнення, наполегливості і

майбутніх досягнень!