Навчальний візит «Learning from the German Experience of Coooperation» до Університету Констанца29 Листопада 2021р.

22-26 листопада 2021 року в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» проходили навчальні візити персоналу українських партнерів в Університеті Констанца.

Метою навчальних візитівбуло ознайомлення учасників із практичним досвідом університету Констанца щодо впровадження ефективної співпраці у підготовці викладачів професійної освіти за такими напрямами, як викладання, дослідження, менеджменту  та управління.

Від Київського національного економічного університету  імені Вадима Гетьмана в навчальних візитах взяли участь Оксана Саркісова та Лариса Корват, доцентки кафедри педагогіки та психології.

Під час навчального візиту учасники дізналися від німецьких колег про:

• структуру програм підготовки викладачів професійної освіти в Університеті Констанца;
  • особливості співпраці з професійними школами;
  • міжнародну дослідницьку мережу з підготовки викладачів професійної освіти;
  • студентські мережі;
  • організацію навчальних практик за кордоном тощо.

Партнери відвідали Професійну школу імені Цепеліна. Під час візиту учасники ознайомилися із матеріально-технічною базою центру, особливостями професійного навчання та співпраці зі стейкхолдерами, зустрілися з викладачами та студентами.

Під час навчального візиту партнери долучилися до групової роботи над розробкою концепції імплементації німецького досвіду в українську практику підготовки викладачів професійної освіти.

Вивчений досвід та напрацювання стали корисними для розроблення рекомендацій щодо удосконалення управління на основі партнерства при підготовці викладачів професійної освіти на інституціональному національному рівнях.

This project has been funded with support from the European Commission. The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein