Засідання Професійного дорадчого комітету спеціальності 015 «Професійна освіта (Економіка)» (27.09.2023)27 Вересня 2023р.

29 вересня 2023 року відбулося засідання Професійного дорадчого комітету спеціальності 015 «Професійна освіта (Економіка)» (ОПП «Економічна та бізнес-освіта»), створеного у Київському національному університеті імені Вадима Гетьмана у межах проєкту Еразмус+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)».

У засіданні Комітету взяли участь представники навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві, закладів професійної й фахової передвищої освіти, наукових установ та професійних асоціацій.

На засіданні учасники затвердили Звіт про результати роботи Комітету у 2022-2023 н.р. та План роботи на 2023-2024 н.р. Під час обговорення учасники обмінялися досвідом освітньої діяльності, організації освітнього процесу, обговорили напрями співпраці, проведення спільних заходів для здобувачів освіти та викладачів.

Марина Артюшина, завідувач кафедри педагогіки та психології, презентувала проєкт освітньо-професійної програми «Економічна освіта та бізнес-тренерство» для підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за двома спеціальностями: 011 «Освітні, педагогічні науки» та 051 «Економіка».  Учасників ознайомили з результатами опитування здобувачів щодо започаткування нової освітньо-професійної програми.

Олена Булавіна, доцент кафедри педагогіки та психології провела тренінг «Дизайн навчальної дисципліни», під час якого учасники дізналися про специфіку розроблення навчальних дисциплін, проєктування занять та розробки рекомендацій щодо підвищення якості викладання на засадах педагогічного дизайну.

This project has been funded with support from the European Commission. The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein