Жіноче лідерство та бізнес-проєкти, що змінюють світ25 Листопада 2020р.

25 листопада 2020 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана в онлайн форматі пройшов VIIIМіжнародний бізнес-форум «Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство», який вже традиційно, став платформою для цікавих дискусій та напрацювання нових проектів і форматів взаємодії між університетами та бізнесом. Робота форуму проходила в межах шести панельних дискусій.

Жваве обговорення питання жіночого лідерства відбулося на панельній дискусії «Жіноче лідерство та бізнес-проєкти, що змінюють світ» за модерування Олени Кир’янової, викладачки бізнес-школи «МІМ-Київ».

Спікерами виступили:

• Інна Бєлянська, членкиня правління, CEO «МетЛайф в Україні»;
  • Ганна Остапенко-Бадурсі, підприємиця, засновниця Фонду підтримки малозабезпечених у Молдові (Італія);
  • Магдалена Яблонська,CEO Фундації технологічного підприємництва «MIT Enterprise Forum CEE» (Польща);
  • Надія Омельченко, віцепрезидентка компанії «ІТ-Інтегратор»;
  • Наталія Орлова, засновниця проєкту Fitness At Home «Orlosha»;
  • Катерина Скібська, генеральна директорка компанії «DOPOMOGA UKRAINE».

Шестеро успішних жінок поділилися своїми історіями успіху та бар’єрами, які довелося долати під час свого професійного становлення. Питання наявності феномену жіночого лідерства викликало дискусію, оскільки одні учасниці заперечили його існування, інші — виокремили характерні риси жінок-лідерок.

З-поміж якостей, які сприяли успіху жінок: цілеспрямованість, прагнення до розвитку, орієнтація на результат, наполегливість, творче мислення, справедливість.

Учасниці звернули увагу на одну важливу рису, якої бракує жінкам — це вміння продавати себе.

Важливим фактором, який сприяє професійному зростанню — уміння знайти баланс між роботою та родиною. Знайшовши такий баланс, жінка здатна змінити світ!