Тренінги з розвитку жіночого лідерства в університетському середовищі (проєкт FLAMINGU)11 Грудня 2020р.

4 та 11 грудня 2020 року у межах проєкту «Female Leadership in Academia and Management in Germanу and Ukraine (FLAMINGU)» відбулися тренінги з розвитку жіночого лідерства в університетському середовищі.

Проєкт здійснюється Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана та Університетом Констанца (Німеччина) із залученням кращих європейських експерток та експертів з питань забезпечення рівних можливостей за фінансування Німецької служби академічних обмінів (ДААД) із фондів Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини.

Авторка та модераторка тренінгу — Dr. HannaFearns, партнерка жіночої менторської програми Університету Констанца, засновниця SophiaAcademia— консалтингової компанії для успішних жінок.

Мета  тренінгів — розкриття лідерського потенціалу жінок, які виконують адміністративні функції в КНЕУ і прагнуть подальшого професійного зростання й особистісного розвитку.

У тренінгу активну участь взяли співробітниці факультету управління персоналом, соціології та психології: Світлана Цимбалюк, Алла Василик, Оксана Поплавська, Людмила Щетініна, Світлана Артеменко, Оксана Чуб.