27 травня студенти ОПП "Соціальні та медіа комунікації" взяли участь у захопливій соціально-економічній настільній грі "PIG GROVE" (розроблена Nausika Foundation (Польща).27 Травня 2024р.

"PIG GROVE" – це гра про співпрацю спільнот, де гравці вживаються в ролі сімей місцевих фермерів. Використовуючи громадський гай для годування своїх свиней, кожна сім’я намагалася розбагатіти та виграти гру. Проте, обмежена кількість спільних ресурсів навчила учасників важливості раціонального використання та співпраці для досягнення успіху.

В ході гри учасники відпрацювали навички:

- співпраці та комунікації - гра продемонструвала, наскільки важливо вміти домовлятися та працювати разом задля спільної мети.

- критичного мислення та планування - кожен хід вимагав обміркованого підходу та стратегії, що сприяло розвитку аналітичних навичок студентів.

Учасники отримали корисний досвід, який можна застосувати у реальному житті та майбутній професійній діяльності.

Щиро дякуємо тренерці Ірини Макарової за високий професіоналізм та чудове проведення заходу!

Висловлюємо подяку всім учасникам за активну участь та позитивний настрій! Захід вийшов дійсно незабутнім і корисним для всіх. Сподіваємося на нові зустрічі та не менш цікаві заходи в майбутньому!