Участь викладачів та студентів ОПП "Соціальні та медіа-комунікації" у роботі круглого столу «Настрої жителів тимчасово окупованих територій», організованого дослідницькою компанією «Active Group»10 Вересня 2024р.

9-10 вересня 2024 р. наші викладачі (Тетяна Єрескова, Юлія Горбова, Віктор Чайка) та студенти  3 курсу (Валерія Мальцева, Софія Боймиструк, Іван Остроушко, Марія Дружченко) взяли участь у роботі круглого столу «Тимчасово окуповані території України: основні проблеми та шляхи їх вирішення», організованого дослідницькою компанією «Active Group».

Цей захід був присвячений не лише презентації результатів соціологічного дослідження «Настрої жителів тимчасово окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей», а й обговоренню пропозицій щодо наступної хвилі дослідження. Відкрите обговорення непростих питань у колі представниці Уповноваженого Верховної Ради України з питань людини, пулу громадських організацій, які опікуються цією проблематикою та працюють з її наслідками, фахівців-науковців з активною громадянською позицією тривало близько трьох годин (окрема вдячність раднику ректора, члену Національної асоціації адвокатів України Богдану Чижу за слушні коментарі та конструктивні пропозиції).

Сумісна участь у таких заходах мотивують наших студентів вдосконалювати свої професійні скіли, щоб долучатися до вирішення проблем наших вітчизняних реалій.