Секрети ділової журналістики з перших вуст: до студентів-журналістів завітала головна редакторка медіа Liga.net08 Жовтня 2024р.

Дізнатися секрети практиків мали змогу студенти спеціальності "Економічна журналістика" під час зустрічі з головною редакторкою видання Liga.net Юлією Банковою.

Пані Юлія поділилася власним досвідом роботи в журналістиці, розповівши про свій шлях у цій сфері та виклики, з якими стикалася на різних етапах кар'єри.

Обговорення зі студентами охопило кілька важливих тем, таких як кліпове мислення і популярні формати TikTok, Shorts та Reels, які набувають дедалі більшої популярності в сучасному медіапросторі. Окрему увагу було приділено розвитку та використанню штучного інтелекту в іноземних медіа, а також його ролі у трансформації журналістики.

Наостанок, спікерка наголосила на проблемах, пов'язаних із популярністю телеграм-каналів, які багато людей помилково сприймають як надійні медіаресурси, хоча насправді вони не завжди відповідають професійним стандартам журналістики. Студенти мали змогу розповісти, якими джерелами інформації вони користуються, та чи викликають вони у них довіру.

Матеріали підготував Дмитро Хайрулін, УЖ-401