Першокурсники-журналісти КНЕУ відвідали Інститут Журналістики КНУ імені Тараса Шевченка08 Жовтня 2024р.

Вперше почути власний голос, записаний у радіостудії, побачити кілометр радійної бабіни, посидіти перед камерою в телестудії змогли першокурсники освітньої програми «Економічна журналістика» Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана під час екскурсії в Навчально-науковий інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

«Ми зібрали багато позитивних емоцій, відчули смак журналістики», - прокоментувала відвідини ННІЖ Діана Бузнік.

Творчі розповіді завідувача міжкафедральної навчальної медіалабораторії Олександра Аліфанова, насичені цікавими деталями, викликали у першокурсників щирий інтерес до роботи радіо- та телеведучих.   Студенти відчули дзвінку тишу студії звукозапису,  «приміряли» ролі телеведучих і сфотографувалися із Клаусом, манекеном, що є талісманом студії кіно-телемистецтва.

«Метою навчальної екскурсії за лаштунки радіо-, теле- й кіновиробництва було підтримати інтерес першокурсників до обраної ними професії, мотивація здобувати знання й  розвивати фахові навички», - прокоментувала захід Юлія Нестеряк, доцентка  кафедри соціології.