Презентація результатів власних розвідувальних емпіричних досліджень: перший професійний досвід під керівництвом фахівців-практиків к.соц.н. Горбова В.В. та Чайки В.Г.29 Травня 2024р.

29.05.2024р студенти першого курсу освітньої програми "Соціальні та медіа комунікації" в рамках навчальної дисципліни «Інформаційні технології в соціології»  пройшли непростий шлях від опанування базовими навичками розробки інструментарію соціологічного дослідження, проведення польового етапу збору соціальної інформації з використанням функціоналу методу CAWI, обробки й аналізу даних в статистичному пакеті SPSS до підготовки звітів та презентації власних досліджень.

Спектр наукових пошуків соціологів-початківців вражає: від ставлення до ідеї безбар’єрності до особливостей формування сімейних відносин в сучасному суспільстві; від економічних очікувань української молоді після війни до впливу відеоігор на сучасну молодь; від споживання інформаційного контенту серед студентів впливу стереотипів на молодь; від ролі релігії в житті сучасної молоді до впливу ТікТок на поведінку молоді в Україні; від впливу внутрішньої міграції на культурне життя міст України до ставлення до кінематографу у сучасної молоді та дозвілевих практик студентської молоді.

Заслуговує на увагу те, що тематику для досліджень студенти обирали самостійно, що дало їм змогу не лише поглибити знання з окремих сфер життєдіяльності соціуму, а й окреслити певні дослідницькі орієнтири на майбутнє.

Окрема подяка гаранту освітньої програми «Соціальні та медіа-комунікації», Єресковій Т.В. та директору Інституту соціологічних досліджень Горбовій Ю.С.  за активну участь в обговоренні, корисні поради, підтримку та позитивну оцінку досягнень студентів.

Бажаємо нашим студентам подальшого професійного зростання та творчого натхнення!